15÷16÷17 sierpnia
|
Konsultacje indywidualne
|
niedziela godz.16
|
wykład: „Stworzenie Dusz i Rodzin Dusz ▬ Jaki jest cel Rozwoju i zbierania Doświadczeń Duszy ”
|
można zaprosić bliskich
|
→ Badanie u każdego uczestnika wykładu: ► Osobistych Wibracji DUSZY w kierunku wznoszenia się do ŹRÓDŁA. ► Ilości blokad i pieczęci do uwolnienia z 3-OKA. ► Ilości blokad otwarcia przestrzeni SERCA do uwolnienia. ► Ilości blokad połączenia ze Źródłem do uwolnienia.
|
poniedz.
|
wykład: „Struktura Energetycznych Pól człowieka”
|
godz.10
|
→ Nauka oczyszczania Monadami: Ciała, Aury i Meridianów
|
→ Uwalnianie Ciała od Pamięci Ran Karmicznych.
|
→ Uwalnianie od przyczepów obcych cywilizacji pobierających z nas energię.
|
godz.14
|
przerwa obiadowo-rekreacyjna
|
godz.16
|
wykład: „Wędrówka Duszy po Śmierci”
|
|
→ odnajdywanie zagubionych cząstek Duszy i DNA od których płyną nasze ograniczenia, fobie i destrukcja.
|
→ Konstelacje Rodowe: uwalnianie przepływu chorób i destrukcyjnych programów płynących od naszych przodków przez nasze DNA.
|
→ Nauka Odprowadzania Dusz i duchów zasiedlonych w naszym ciele, w aurze, w domu do Światłości Wiekuistej.
|
wtorek.
|
wykład: „Archetypy Zwierzęce Człowieka”
|
godz.10
|
→ Uzdrawianie komórek nowotworowych przez Archetyp Zwierzęcia
|
→ Naprawianie (obfitości) przez Archetyp Ptaków.
|
→ Uzdrawianie (skóry) przez Archetyp Zwierząt Wodnych.
|
godz.14
|
przerwa obiadowo-rekreacyjna
|
godz.16
|
wykład: „Archetypy Drzew Człowieka”
|
|
→ Uzdrawianie (mózgu i układu nerwowego) przez Archetyp Drzewa.
|
→ Naprawa (Aury) przez Archetyp Kryształu.
|
→ Uzdrawianie (całościowe) przez Święte Drzewa.
|
środa.
|
wykład: „Struktura DUCHA ▬ Inkarnacyjne wędrówki Duszy”
|
godz.10
|
→ Uwolnienie od pieczęci i Umów z Cywilizacjami blokującymi widzenie 3-Okiem.
|
→ Uwolnienie od Kontraktów z cywilizacjami wykorzystującymi nasze DNA w urządzeniach wyposażonych w Sztuczną Inteligencję → odzyskanie naszego DNA.
|
→ Uwolnienie od Umów z cywilizacjami klonującymi nas dla wykorzystywania do swoich celów
→ odzyskanie swojego DNA.
|
godz.14
|
przerwa obiadowo-rekreacyjna
|
godz.16
|
wykład: „Kolejne Ziemie i kolejne cywilizacje ▬ ich rozwój i resety”
|
|
→ Uwolnienie od pieczęci Ślubów i Przysiąg wiążących z dawnymi kapłanami i kapłankami.
|
|
→ Uwolnienie od Umów z przedstawicielami Światów Ciemności trzymającymi w swoich „rękach” cząstki naszych SERC → odzyskanie cząstki naszych SERC, które uwięzione były w światach Ciemności.
|
czwartek
|
wykład: „Jak powstał Wszechświat Materialny w którym żyjemy” ,,ŹRÓDŁO Miłości i Kreacji Życia''
|
godz.10
|
→ Uwolnienie od pieczęci i Kontraktów z Cywilizacjami odłączonymi od Źródła blokującymi połączenie ze ŹRÓDŁEM.
|
→ Uwolnienie od Umów z cywilizacjami odciętymi od Źródła blokującymi połączenie z Ziemią.
|
godz.14
|
przerwa obiadowo-rekreacyjna
|
godz.16
|
wykład: „Uwolnienie od Władców SYSTEMÓW”
|
|
→ Uwolnienie od pieczęci Ślubów i Przysiąg wiążących SERCE ze Starożytnymi Bogami i Boginiami;
→ Uwolnienie ośrodka 3-Oka od tzw. 3-OKA HORUSA założonego wszystkim ludziom urządzenie służącego do inwigilacji, wykorzystywane przez różne Istoty do manipulacji ludźmi.
|
→ Uwolnienie od pieczęci Przysiąg i Ślubów łączących SERCE i ŚWIADOMOŚĆ z 3 głównymi Systemami Religijnymi.
|
→ Uwolnienie od umów wiążącymi z Rekinami SYSTEMÓW
|
czwartek
|
Tworzenie Św. Mandali
|
godz.10
|
→ Pisanie Św. Mandali → Wypowiedzenia: kontraktów, umów, ślubów
|
godz.14
|
przerwa obiadowo-rekreacyjna
|
godz.16
|
→ Negocjacje przed Sądem Bożym z Duszami i Istotami, które nas obciążały;
|
|
→ Spłata Długów Karmicznych i Rodowych
|
→ Zadośćuczynienie tym, którzy przez nas ucierpieli przez nasze uczynki, przez zaniedbanie, przez zaniechanie
|
→ Pojednanie z tymi, którzy przyczynili się do naszego cierpienia.
|
→ Uzyskanie Aktów Wolności od Władców Umysłu.
|
→ Uzyskanie Aktów Wolności od Systemów 3 Religii.
|
→ Uzyskanie Aktów Wolności od Stwórców Ciał Ludzi.
|
piątek
|
Uwalnianie od obciążeń
|
godz.10
|
→ Odzyskanie widzenia 3-Okiem.
|
→ Odzyskanie Połączenia ze Źródłem.
|
→ Odzyskanie Połączenia z Ziemią.
|
→ Odzyskanie Pełni Przestrzeni Serca.
|
godz.14
|
przerwa obiadowo-rekreacyjna
|
godz.16
|
wykład: „Jak Bóg stworzył WYŻSZE WYMIARY i ŚWIATY GÓRNE”
|
|
→ Praca z Aniołami i Archaniołami
|
→ Praca z Istotami ŚWIATŁA z Wiekuistego Źródła
|
Sobota
|
Wyprawa do miejsca MOCY
Nawiązanie łączności z Istotami Świetlistymi ze ŹRÓDŁA
|
godz.10
|
→ Nauka Błogosławieństwa dla Darów Matki Natury ( kamieni, kryształów, amuletów, biżuterii …)
|
→ Nauka Błogosławieństwa dla wody i spożywanego posiłku.
|
→ Błogosławieństwa od Boga i od Boskiej Kreacji z Oceanu Bezkresnej Miłości dla uczestników Kursu.
→ Odtworzenie i nadanie przez posłańców Boga (każdemu uczestnikowi Kursu) nowego identyfikatora Duszy
(skradzionego ludziom przy wejściu w materię przez Władców Umysłów)
zawierającego: imię Duszy, Herb Rodziny Duchowej oraz niepowtarzalny wzorzec DNA.
|
godz.14
|
Zakończenie kursu
|